11 Temmuz 2004 14:39

Cameron Diaz İnternette Çıplak

Dava konusu görüntüler ortaya çıktı

Cameron Diaz İnternette Çıplak
Ünlü yıldız Cameron Diaz'ın henüz 19 yaşındayken çektirmiş olduğu çıplak fotoğrafların ve fetişist öğeler içeren video görüntülerinin mahkemelik olduğunu duyurmuştuk. John Rutter'in çektiği görüntüler mahkemede alınan gizlilik şartına rağmen birilerinin eline geçmiş ve şu anda bir Rus web sitesi tarafından satılıyor. Diaz'ın mankenlik yapmaya çalıştığı dönemlere ait görüntüler daha önce de Rutter tarafından basına satılmak istenmişti ve güzel oyuncu da fotoğrafçıyı dava etmişti. Dava henüz sonuçlanmadı fakat hakim fotoğrafların ve videonun tedbir olarak gizlilik şartı altında saklanmasını kararlaştırmıştı. Çıplak video görüntüleri internette dolaşmaya başladıktan sonra, Rutter yaptığı açıklamada kesinlikle olan bitenle ilgisi olmadığını söyledi. Fotoğraf haklarının elinde olduğunu belirten Rutter ''Yine de mahkemenin kararına saygılı davrandım, kesinlikle görüntülerin internette olmasıyla hiç bir ilgim yok'' dedi. Olan oldu, Cameron Diaz'ın korktuğu başına geldi. Artık davayı kazansa bile elde edbileceği çok fazla şey kalmadı, görüntüler günlerdir internette dolaşıyor. Ne diyelim kendi üzülse de hayranları büyük ihtimalle aynı duyguları paylaşmıyor.
Yorumlar
 • ya zaten dergilerdeki yari ciplak fotograflari senlendiriyodu gözlerimizi,extra 39 dolara gerek yok bence..

 • Üzülecegin fotografı niye cektirdin ?

 • görüntüler www.scandal inc sitesinden 39dolara izlenebiliyormuş.bence değer

 • görüntüler www.scandal inc.com sitesinden 39dolara izlenebiliyormuş.vatanim.com.tr'de 1fotoğrafı var.

 • pahalıya satıyorlardır şimdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Haberler

 • Vizyondaki filmler (03 Temmuz Cuma) Vizyondaki filmler (03 Temmuz Cuma)

  Bu hafta vizyona 6 yeni film giriyor. Vizyona giren filmlerden 6'sı da yabancı. Aksiyon, gerilim, korku türündeki filmler yabancı film tutkunlarını sinema salonlarında bekliyor. işte Türkiye sinemalarındaki vizyondaki filmler.

 • Kemal Sunal 15 sene önce bugün aramızdan ayrıldı Kemal Sunal 15 sene önce bugün aramızdan ayrıldı

  Tosun Paşa'dan, Sakar Şakir'e, İnek Şaban'dan, Kapıcı Seyit'e, Mazlum'a, Salako'ya canladırdığı karakterle hafızalarımıza kazınan Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal 15 yıl önce bugün aramızdan ayrıldı. Gülen yüzü ile Türkiye'yi güldüren Kemal Sunal'ı özlem ve saygıyla anıyoruz.

 • Bu hafta hangi filme gitmeli? Bu hafta hangi filme gitmeli?

  Eleştirmenler, vizyona giren filmleri sizin için puanladı.

 • Adile Naşit'in eşi Cemal İnce zor durumda Adile Naşit'in eşi Cemal İnce zor durumda

  Balıkesir’in Edremit ilçesinde özel bir yaşlı bakım evinde yaşayan Adile Naşit’in eşi Cemal İnce, geçirdiği emboli rahatsızlığı sonrası zor günler yaşıyor.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir