27 Şubat 2006 09:56

Cameron Sudan Çıkamıyor

Bir gün bir makale okudu tüm programı değişti

1997'de Titanik'e imza atıp Oscarları kucakladıktan sonra beyazperdeden elini ayağını çekmişti James Cameron. Variety'den gelen habere bakılırsa usta yönetmen yine sular içinde geçen bir aşk hikayesi ile sinemalara dönüyor.The Dive adlı projede Cameron, serbest dalışçı Francisco ''Pipin'' Ferraras'ı ve karısı Audrey Mestre ile yaşadığı trajik aşkı anlatacak.Gerçek bir hayat hikayesi olan The Dive projesi, yönetmen Sports Illustrated dergisinde dalışçıların hayatı ile ilgili The Deadly Dive (Ölümcül Dalış) adlı bir makale okuduktan sonra şekillenmiş. Makalenin haklarının alınmasının ardından Ferraras'ın otobiyografi hakları ve yazarın aynı konuyla ilgili kitabının hakları da satın alınmış.Cameron, The Dive'ın senaryosunu Battle Angel'ın senaryosuna birlikte imza attıkları Laeta Kalogridis ile yazacak. The Dive'ın yönetmenin geleceğindeki ilk proje olmadığını anımsatalım. Cameron'un gönlünde ilk olarak hala Project 880 yatıyor.
Yorumlar
  • Sinema dünyasına titanic gibi bir şaheseri kazandırdı hemde 11 oscarla benhur ve yüzüklerin efendisini filmden saymıyorum zaten.

  • james cameron herzaman kı gıbı super bır fılm yapacaga benzıyo :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir