13 Nisan 2018 13:08

Can Feda filmi yasaklandı mı?

Türk askerinin kahramanlığını anlatan 'Can Feda' filmi Avrupa turnesinde ilginç olaylar yaşandı.


Başrollerini Kerem Bürsin ve Burak Özçivit'in paylaştığı, ülkemizde de 6 Nisan'da vizyona giren 'Can Feda' filmi Avrupa turnesi devam ediyor.


Can Feda, sınır ötesindeki bir operasyon sırasında işgal ekiplerine karşı mücadele eden özel bir timin hikayesini konu alıyor.


Almanya turnesinde gösterim öncesi Burak Özçivit hayranları tarafından büyük tezahüratlarla karşılandı.

Oyuncu herkesle tek tek fotoğraf fotoğraf çektirirken, devam etmekte olan dizi projesi nedeniyle Türkiye'ye dönmek zorunda kalan Kerem Bürsin'in de selamını sevenlerine iletti.
Filmin gösteriminden önce ise ilginç bir bilgi geldi. Can Feda'nın şiddete özendirme ihtimali gerekçesi ile +18 ibaresiyle gösterimine izin verildi.
Önceden biletleri satılmış galaya yüzlerce kişi 18 yaş altında oldukları için giremediler. Bunun da filmde Nazilerden bahsedildiği için olduğu konuşuluyor.

Filmin Almanya'daki akıbeti belli değil, Can Feda ülkede yasaklanacak mı, +18 ibaresiyle mi yer alacak, yoksa sansüre mi uğrayacak?

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir