25 Eylül 2009 10:12

Canavar

Avusturya'lı sapkın baba Josef Fritzl hakkında kitaplar çıkmaya başladı. Yapımcılar da harekete geçti...

Kendi kızını evinin altına gizleyerek seks kölesi olarak kullanan ve torunlarını da gizlice mahzende büyüten Josef Fritzl'i unutmuştuk doğrusu. Kurtarılan ailenin psikologlar gözetiminde yeniden hayata kazandırıldığını okumuştuk en son. Fakat dün Allan Hall tarafından yazılan Monster: An Austrian Nightmare : The Story of Josef Fritzl and his 24 year reign of terror kitabını görünce inanılmaz olayı yeniden hatırladık ve küçük bir araştırma yaptık. Kitabın kısa sürede çıkmasına şaşırdık doğrusu ama Nisan ayından bugüne epey zaman geçmiş. Üstelik sarsıcı olay üzerine sadece Hall'un kitabı değil, House of Horrors adını taşıyan bir kitap daha çıkmış. Amazon'a göre 2009 yılında çıkmayı bekleyen iki kitap daha var. Üstelik bir sitede, Josef Fritzl'ın da otobiyografisini yazacağı haber yapılmış!Ortada yılın en karanlık olaylardan biri ve onu inceleyen onlarca kitap varken, film yapımcıları bu duruma nasıl "tepkisiz" kalabilir diye düşünebilirsiniz. Allan Hall'un Fritzl'in hata dolu yaşamını anlatan kitabı için film teklifleri gelmeye çoktan başlamış, fakat kurtarılan ailenin doktorları böyle bir proje için çok erken olduğunu söyleyerek son noktayı koymuşlar.
Yorumlar
  • pes dogrusu ya bu kadarda olmaz bunların yaptkları örnek değilki filme alıosunuz kitapa alıyosunuz bu yaptıgınız sadece onlara ün kazandırıyor derler ya reklamın iyisi kötü olmaz bu reklamın rezaleti

  • Yuh bu yapımcıların bu kadar aç olmasına kim dur diyecek?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir