22 Ağustos 2006 10:04

Canavarlar Japonya'ya Dönüyor

South Park ikilisinden kanlı-canlı projeler...

Trey Parker ve Matt Stone, animasyon sanatı dışında da yetenekleri olduğunu daha önce kanıtlamışlardı. Şimdi işi daha da ileriye götürüp iki projeye daha imza atacaklar. İlki, My All-American adını taşıyan bir okul komedisi. Kulağa daha keyifli gelen ikinci ise, Japon canavar filmlerinin izinden giden Giant Monsters Attack Japan! Yapım, tekniğiyle de Godzilla gibi kült yapımları örnek alacak.İkili iş bölümünü yaparken Coen Kardeşler'i örnek almış. Parker yönetmenliğini, Stone ise yapımcılığını üstlenecek projelerin. Bir yandan da 10. sezonuna giren South Park'ı yürütecekler.Cannibal: The Musical! ve özellikle Orgazmo ile sulu mizahlarını uç noktaya götürme imkanı bulan ekip, oyuncu konusunda ise bizle çalışmak isteyen oyuncu kaldıysa eğer, biz çalışmaya hazırız diyor.
Yorumlar
  • gerçekten iyi bir film olacak gibi.merakla bekliyoruz.

  • ii film olcktir sabırszlıkla bitmesini bekleyeceğim

  • southpark seni de filminizide severiz inşallh..sizi zaten seviyoruz da..(işte)..

  • South Park'ı çok seven biri olarak bunun da ii bi proje olucaana eminim.merakla bekliyorum.

  • Haber heyecan verici, Soutpark yaratıcılarının fotografı çok hoş. Beyazperde ekibi olarak yazılarınızı güzel görsellerle destekliyorsunuz. Tebrikler:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir