27 Mayıs 2005 11:18

Çanlar Leo İçin Çalıyor

Beyazperdede Hemingway firtınası

Truva'nın senaristi olarak hatırladığımız David Benioff, ünlü yazar Ernest Hemingway'in ölümsüz eseri Çanlar Kimin İçin Çalıyor'u beyazperdeye uyarlıyor. Filmin başrolünde oynaması içinse Leonardo DiCaprio ile görüşmeler başladı.Warner Bros.'un beyazperdeye uyarlayacağı filmde DiCaprio'nun Robert Jordan karakteriyle ilgilendiği ve anlaşma sağlanırsa bu rolü canlandıracağı söyleniyor. Ancak filmin yönetmeninin henüz belli olmaması DiCaprio'nun da net cevap vermeini engelliyor.İspanya'daki iç savaş sırasında gerillaların dağlarda yaşadıklarının anlatıldığı roman 1943'te de beyazperdeye uyarlanmıştı. Sam Wood'un çektiği filmde Gary Cooper ve Ingrid Bergman başrolleri paylaşmış, iki oyuncu da performanslarıyla Oscar adayı olmuşlardı.Bu yıl Oscar'ın oldukça yakınından geçen Leonardo'nun da oyunculuğuyla Gary Cooper'la boy ölçüşeceği filmle ilgili gelişmeler ilk olarak Beyazperde.com'da olacak. Tıklamaya devam edin…
Yorumlar
  • Çanlar kimin İçin Çalıyor filmini yerel bir tv de izledim ve çok beğendim film eski olmasına rağmen güzeldi...

  • General Franco dönemi ilgimi her daim celbetmiştir.Umarım eli yüzü düzgün bir prodüksiyon ile karşımıza çıkarlar.

  • galiba leo yu artık hep böyle ağı filmlerde görecez adam çocuksu imajından kurtulmak için nerdeyse hitler hayatını bile oynayacak heralde :))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir