25 Eylül 2009 10:12

Canlı Ninja

Ünlü anime Ninja Scroll kanlı canlı bir sinema filmi oluyor. Alex Tse yazmaya başladı!

Derebeylerinin hükmettiği devirde, Japonya'da yaşayan Jubei Kipagami, yeteneklerini para karşılığı kiralayan gezgin bir ninjadır. Bir seyahatinde rastladığı dişi ninja Kagero'yu taştan bir şeytan olan Tessai'nin elinden kurtarır. Kanındaki dolaşan zehir, güzel Kagero'nun tenini, dokunanı zehirleyen beyaz bir renkle lanetlemiştir. Tüm zamanların en başarılı animeleri arasında kabul edilen Ninja Scroll kanlı canlı bir sinema filmi olma yolunda. Alex Tse'nin yazacağı projeyi kimin yöneteceği henüz belli değil. Müthiş aksiyon sekansları kadar, barındırdığı ağır fantastik temalarla da her dönem beğenilen animeden uyarlanacak film hakkındaki gelişmeler Beyazperde Haber'de!
Yorumlar
  • viggo mortensen oynamalı bence.

  • Ninja Scroll benim en sevdiğim animelerdin birisidir. Aslında mangaymış da ben ona yetişemedim. Animeden sonraki maceralarını okuyabildim sadece. Bence filmi mutlaka bir uzak doğulu yönetmeli. Ruhunu ancak o kavrayabilir. Filmi de merak ediyorum.

  • Wachovski kardeşler yönetsin :)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir