15 Haziran 2018 11:05

Captain Marvel'ın müzikleri Pınar Toprak'a emanet!

Besteci Pınar Toprak, Captain Marvel filminin müzikleri için Marvel ile anlaştığını duyurdu.


1980 doğumlu Pınar Toprak, genç yaşta Boston’daki Berklee Müzik Koleji ve Kaliforniya Eyalet Üniversitesi’nden dereceyle mezun olmuş. Hans Zimmer stüdyosunda çalışmalarına devam eden Toprak, pek çok dizi, film ve bilgisayar oyunu için besteler hazırlamış.


Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filminin müziklerinin de bir kadına emanet edilmesi gerektiğini düşündüğünü belirten Marvel, 2019'da vizyona girecek olan Captain Marvel’ın film müzikleri için Pınar Toprak ile anlaştı. Daha önce Krypton, Justice League ve popüler video oyunu Fortnite için beste hazırlamış olan Toprak, büyük bir süper kahraman filmi için beste hazırlayacak ilk kadın besteci olacak. Gururluyuz.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir