27 Eylül 2004 13:49

Carlito Dönüyor

Bregman'dan bir efsanenin geçmişi

Sinema tarihinin yaşayan efsanelerinden Al Pacino'nun başrolde oynadığı 1993 yapımı Carlito'nun Yolu yeniden beyazperde yolunu tuttu. Pacino'nun canlandırdığı Porto Rikolu uyuşturucu kaçakçısı Carlito Brigante'yi, Carlito's Way-The Beginning'te, Jay Hernandez oynayacak.Carlito'nun Yolu'nu 1993'te Brian de Palma çekmişti be sefer daha çok yapımcı kimliğiyle tanıdığımız Michael Bregman hem senaryoyu yazacak hem de filmin yönetmenliğini yapacak. Palma, Carlito'nun üçkağıtçı avukatı tarafından hapisten çıkarılmasıyla başlayan ve ölümüne kadar süren kısa bir dönemi anlatmıştı. Bregman ise bu sefer, biraz da mecburen, artık Carlito öldüğüne göre, O'nun 1940'lar ile 70'ler arasında yaşadıklarını yani suç dünyasına girişi ile yükselişini anlatacak.Brian de Palma'nın filmi başta Al Pacino olmak üzere pekçok usta oyuncuyu içeriyordu. Düzenbaz avukat rolüyle Sean Penn en iyi performanslarından birini ortaya koymuştu. O'nun yanısıra Luis Guzman ve Viggo Mortensen, Carlito'nun arkadaşları olarak karşımızdaydı. Bakalım Bregman bu kadroyla boy ölçüşebilecek oyuncuları biraraya getirebilecek mi? Al Pacino'nun rolüne soyunan Hernandez'i en son Çılgın/Güzel'de izlemiştik. Genç oyuncunun sinemanın en popüler karakterlerinden birine yeniden hayat verirken Al Pacino adının altında ezilmemesini umarız.
Yorumlar
  • çekilmesine çekildi de neden.klasik filmlerin üzerinden para almak için olmaz böyle şey!

  • neden iyi filmlerin yeniden çevrimlerini yapıpta filmin kalitesini düşüyüyolar.bence tutulmamış filmleri tekrar çekip tutmasını sağlamalılar.

  • No pacino no carlito s way

  • cak cak affetme at ımzanı yasasın alpacıno kardeslıgı:)))q

  • frank serpico izninle imzamı çakmak istiyorum yazının altına:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir