3 Kasım 2005 09:28

Carmen Yine Korkunç

Drew tekrar beyazperdede

Korkunç Bir Film serisi beyazperdede biriken malzemeyi toparladıktan sonra dördüncü filmle yeninde sinemalarda olacak. Moviehole'ün haberine göreyse, Carmen Electra da ilk filmindeki görkemiyle Korkunç Bir Film 4'te yer alacak.İlk filmde Drew karakterini canlandıran Electra yine aynı rolle seyircilerin karşısına çıkacak. Kendisine de serinin demirbaşı Anna Faris ve Regina King, Leslie Nielsen, Molly Shannon, Chris Elliot, Craig Bierko, Joanna Krupa eşlik edecekler.
Yorumlar
  • carmen electra hayranı olarak filmde sadece onun olması bile bana yeterli olur.

  • bence yine süperrr olcak

  • wayans kardeşleri işin içinden çıkardıkları 3. film leslie nielsen ve charlie sheen gibi türün gediklilerine rağmen orjinalliğini kaybetti çok gereksiz bir film olacak

  • bence 3.süylebu iş bitmeliydi,4 de nerden çıktı

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir