25 Eylül 2009 10:12

Çarpıcı Aşk Ödül Getirdi

Uzak İhtimal 38. Uluslararası Rotterdam Film Festivali'nde birincilik ödülünü paylaştı!

Mahmut Fazıl Çoşkun'un Uzak İhtimal filmi, iki farklı filmle birlikte birinciliği paylaştı. Birincilik ödülü olan "Tiger Awards", Uzak İhtimal ile birlikte, Be Calm and Count to Seven ve Breathless filmleri arasında paylaştırıldı.Uzak İhtimal, önümüzdeki aylarda Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.İstanbul Galata'da bir müezzin, bir rahibe adayı kız ve bir yaşlı İstanbullu sahafın hayatlarının kesişmesiyle ortaya çıkan olayları anlatan Uzak İhtimal filmi söylenmemiş bir aşk hikâyesi etrafında dönüyor. Bir müezzinle bir rahibe adayının aşkı filmin sıcak atmosferini oluşturuyor.
Yorumlar
  • çok sevindirici bir haber. konu olarak çok dikkat çekici ve iç ısıtıcı. geleceği parlak sinemamıza ait daha nice parlak film çekilmesi dileğiyle...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir