7 Aralık 2006 15:57

Carrey 23 Numarada Kalıyor

Carrey ve Schumacher beraber çalışacaklar

Jim Carrey ve ünlü yönetmen Joel Schumacher, senaryosunu Fernley Phillips'in yazacağı The Number 23'de beraber çalışacaklar.Variety'nin haberine göre, Beau Flynn ve Tripp Vinson Contra Film projenin yapımcılığını üstlenecekler. The Number 23, Kasım ayında çekimlere başlayacak.The New Line Pictures'ın dağıtımını yapacağı film için, Schumacher'in adı daha önce de geçmişti. The Number 23'deki olay örgüsü ise, usta oyuncu Carrey'nin karakteri hayatı hakkında bir kitabı okumaya takıntılıdır, sonrasında kitaba saplantılı şekilde bağlanarak bir cinayet işler.Schumacher'in adı, bu projenin kesinleşmesinden önce The Crowded Room adlı film ile anılmaktaydı. The Crowded Room, 24 farklı karakterdeki bir adamın hikayesiydi.Carrey ve Schumacher en son Batman Forever'da birlikte çalışmışlardı.
Yorumlar
  • 23 numara iyidi. ama jim carrey dendiğinde benim aklıma komedi geliyor...

  • Jim Carrey,süzgeçten geçirip seçiyor oynayacağı filmleri..Eternal Sunshine of the spotless mind ve majestic onun tarzı dışında kalan ama gene de tarzını aşmayan iki filmdi.Her oyuncu her rolde kendini ispatlamalıdır.Jim Carrey açılışı bence çok iyi yaptı.Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir