6 Haziran 2013 00:00

Çarşı'ya katıldı

Zeki Demirkubuz, Çarşı grubuyla Beşiktaş’tan Gezi Parkı’na yürüdü.

“Bu ülke için hapis yattım. Şimdi de bu ülke için sinemayı bırakıyorum. Bundan sonra çapulcuyum” diyen Zeki Demirkubuz, önceki gün Çarşı grubuyla Beşiktaş’tan Gezi Parkı’na yürüdü. Grupta oyuncu Özgür Özgülgün de vardı.

Ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz Başbakan Erdoğan’ın “Birkaç çapulcu” açıklamasına gönderme yaparak, “Olayları duyduğumda 2 veya 3 gün önce Avusturya’daydım. Bu olayları duyduğumda Suriye ile savaşa giriyoruz sandım. Bu kadar kötüydü haberciliğimiz. Ben bu ülke için hapis yattım. Şimdi de bu ülke için sinemayı bırakıyorum. Bundan sonra çapulcuyum’’ demişti.

Yorumlar
  • HELAL OLSUN SANA...

  • adamın dibisinnnnnn

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir