1 Ekim 2004 16:43

Cassavetes FBI Listesinde

Stone, Timberlake'e annelik yapacak

Nick Cassavetes yönetmen olarak henüz çok popüler olmuş bir isim değil. Her ne kadar John Q ile başarılı bulunmuş olsa da en iyiler arasında yer almıyor. Belki biraz da bu sebeple popüler isimlerin bolca bulunduğu bir film yapmaya karar verdi; Alpha Dog.Alpha Dog'un başrolleri için seçtiği isimlerse, geçtiğimiz on yılın popüler kadın oyuncularından Sharon Stone ve yeni pop idollerinden Justin Timberlake. İki starın da, starlıklarına yaraşır şekilde, her yaptıkları hala olay olduğundan film hakkında şimdiden konuşulmaya başlandı bile.Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanacak olan Alpha Dog'ta, FBI'ın en çok arananlar listesinde girebilmeyi başarmış en genç insan ünvanını taşıyan Jesse James Hollywood'un hayatı anlatılacak. Bir uyuşturucu satıcısı olan Hollywood'u Emile Hirsch canlandırırken, Timberlake'i de O'nun en yakın arkadaşı rolünde izleyeceğiz. Stone'sa, biraz da yaş itibariyle artık anne rollerine terfi etmiş olarak çıkacak karşımıza.
Yorumlar
  • gerçek bir olaydan alınmış iyi bir filmdi.

  • Konu olarak film ilgi çekiyor.John Q da ben çok başarılı bulmuştum.Yapımcıların iyi seçimi bence. Yalnız Justin için aynısını söyleyemicem.Tabiki önyargılı düşünmemek gerek ama yinede başaracağına pek inanmıyom gibi.Umarım beni hayal kırıklığına uğratır. Stone işini yapar tabiki. Beklicez ve göreceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir