4 Eylül 2006 10:10

Cassel ve Cronenberg

Fransız oyuncu, Kanadalı yönetmenle Londra'da anlaştı!

Fransız oyuncu Vincent Cassel'i yakın zamanda Sheitan'da izleme imkanı bulmuştuk. Kim Chapiron'ın filmini, özellikle de Cassel'in canladırdığı çatlak Fransız köylüsünün de katkısıyla, ilginç bir korku filmi olarak hatırlıyoruz.Oyuncu şimdilerde, usta bir yönetmenle birlikte çalışmaya hazırlanıyor. David Cronenberg'in Eastern Promises projesine, Naomi Watts ve Viggo Mortensen'le birlikte Cassel de katıldı. Kendisini Londra'daki Rus mafyasının sözcüsü olarak izleyeceğiz.Çekimleri Kasım ayında Londra'da başlayacak olan film, Cronenberg'in Şiddetin Tarihçesi'nden sonra çektiği ilk film. İngiltere'deki seks trafiğini yürüten Rus mafyasını araştıran bir hemşireyi anlatan öyküsüyle de, çılgın Cronenberg filmlerine uzak gibi duruyor.Projeyle ilgili gelişmeler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • Vincent cassel'e izleyici olarak pek benimsememiş birisi olarak belki bu proje onu daha cok önemsememe sebeb olur diye düşündüm şimdi. Film 2007 eylül ayında gösterilmesi planlanıyor....

  • ustanın yeni filmini büyük bir heyecanla bekliyorum:)canım ya...

  • oooooo süper ikili gelde meraklanma.ekipte bi ben eksiğim:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir