18 Ocak 2006 13:17

Casusları Sahneden İnmiyor

Clancy maceralarına Singleton'la devam

Sinema salonları bir Tom Clancy uyarlamasını daha ağırlamaya hazırlanıyor fakat bu sefer John Singleton'un kamerasından. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre usta yönetmen Without Remorse'u beyazperdeye uyarlayacak.Without Remorse, Mr. Clark kod adlı CIA ajanı John Kelly'nin maceralarını anlatıyor. Mr. Clark sinemaseverlerin tanıdık olduğu bir karakter. Kendisiyle ilk defa 1994'de tanışmıştık.Phillip Noyce'un Tom Clancy uyarlaması Açık Tehlike'yle sinema perdelerinde ilk defa gözüken Clark'ı Willem Dafoe canlandırmıştı. Singleton kendi yaratacağı karakterin genç ve atletik bir aktör tarafından canlandırılacağını söyledi ancak henüz bir isim belirtmedi.Noyce tarafından yaratılmış Clancy uyarlamalarının hayranı olduğunu belirten Singleton'ın Without Remorse'unun uyarlamasını Paramount üstlendi.
Yorumlar
  • Neyse en azından gene Tom Clancy'nin elinden çıkma Rainbow Six ve Splinter Cell de sinemaya aktarılıyor. Bu da birşey.

  • ya iyi güzel de Without Remorse'un orjinal bir konusu yok ki. İnfazcı filminden araklanmış bir senaryosu var gerçi kitap boyunca olayların akışı güzeldi. Ben gene de Tom Clancy'nin Papa'ya düzenlenen suikastı irdeleyen "The Red Rabbit" veya olası Rus/Çin savaşını ele alan "The Bear and Dragon" kitaplarını beyazperdede isterdim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir