23 Eylül 2004 17:09

Cehennem Ateşine Buz Terapisi

Miranda Frost'u hatırlıyor musunuz? O da Doom'da!

Son zamanlarda kendinden en fazla söz ettiren bilgisayar oyunu kuşkusuz yeni çıkan Doom 3! Doom serisini sinemaya taşıyacak uyarlama treni ise tam gaz yoluna devam ediyor. En son The Rock'la güçlenen vagona son atlayan isimse son James Bond'un buzz gibi kızı Miranda Frost'u canlandırmış olan Rosamund Pike'den başkası değil!Doom 3'teki gibi Mars'taki bir laboratuarda başlayacak olan filmde Pike, iblislerle başetmeye çalışan ekibin lideri ile (Karl Urban) yarı romantik bir durum içerisinde bulacak kendisini.Andrzej Bartkowiak'ın yöneteceği filmin çekimlerinin gelecek ay başlayacağını, 2005 yazında da seyircisiyle buluşacağını hatırlatalım.
Yorumlar
  • daha izlemedim ama umutluyum.

  • Oyununu oynadım gerildim! Hep bir karanlık hep bir kasvet, Umarım film de o havayı verir, Rosamund Pike'ı ya bir askeri elbise içinde Doom yaratıklarını kovalarken görücez ya da tiril tiril bir gecelikle aşk yaşarken. Tabii ikincisi çok zayıf bir olasılık geliyor bana ne bileyim bekliyorum...

  • bu tür oyunlardan sinemaya uyarlamalr giderek hızlı bir hal alıyor.doom nasıl olacak göreceğiz?

  • Doom oyunun hiçbir kızla alakası yoktu aşk ta yok tabiki, Doom adı aldtında farklı bir film ortaya çıkacakmış gibi geliyor, umarım yanılırım..

  • Doom oyunlarında bugüne kadar kadın ve aşk ikilisi olmadı. Ama Hollywood çektiği için filmleri onlarsız düşünmek hata olurdu. Neyse en azından Rosamun Pike gibi güzel bir kadın oynuyor (gerçi güzel olmaması da düşünülemezdi).

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir