15 Ağustos 2012 00:00

Cehennem Melekleri'ne maço yetmiyor!

‘Cehennem Melekleri’ serisinin ikinci filmi daha gösterime girmeden üçüncü filmle ilgili haberler çıkmaya başladı.

‘Cehennem Melekleri’nin üçüncü filminde yönetmen Avi Lerner, Clint Eastwood, Harrison Ford ve Nicolas Cage gibi isimlerle çalışmayı düşünüyor.

Sylvester Stallone’un yarattığı, 1980’lerde yer alan aksiyon filmi yıldızlarının bir araya toplandığı ‘Cehennem Melekleri’ (The Expendables), 2010 yılında 274 milyon dolarlık beklenmeyen bir hasılat toplamıştı. Jean-Claude Van Damme’ın da dahil olduğu ikinci film 17 Ağustos’ta ABD’de gösterime girecek.

İkinci filmin yönetmeni Avi Lerner, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenneger, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren ve Chuck Norris gibi yıldızların buluştuğu filmin üçüncüsünün geleceğini açıkladı. Şirket, ‘’Üçüncü filmdeki yeni karakterlerden biri için aklımızda Clint Eastwood var’’ açıklamasını yaptı.

Lerner, ''Harrison Ford’la görüşmelere devam ediyoruz, ayrıca cezaevinden çıktığı zaman Wesley Snipes’la da iletişim haline geçeceğiz. Aklımızdaki son isim ise Nicolas Cage’’ şeklinde konuşmasına devam etti.

Nicolas Cage’in ismi Christopher Lambert, Taylor Launter ve Christian Slater’la birlikte ikinci filmde yer alabilecek oyuncular olarak belirtilmişti, ancak hiçbiri filmde yer almadı.

Geçen sene ikinci filmle alakalı Nicolas Cage, ‘’İnternette okuduklarım dışında filmle alakalı pek bir şey bilmiyorum. Sylverter Stallone çok sevdiğim bir insandır. Senelerdir bana karşı hep çok iyi olmuştur. Bu yüzden değerlendirebilirim ama henüz ciddi bir şekilde düşünmedim’’ demişti.

Lerner ‘Cehennem Melekleri 3’ için geçmişle geleceğe yer vereceklerini söyledi, ve ''Mickey Rourke’u geri getirmeyi düşünüyoruz, çok delirmezse tabii’’ diye konuştu.

Yorumlar
  • cıkarsa izlerim biri çokgüzeldi

  • Tam bir yıldızlar geçidi, müthiş bir film olur. Ayrıca daha 2. izlemeden 3.'sünün çevrilecek olmasıda ayrıca bu filmden beklentileri arttırmıyor değil.

  • Şiddet içerikli daha öte vahşet içeren film. Ülkelerinde manyaklar bunların yüzünden çıkp onlarca kişiyi öldürüyor. Sanki adam öldürmek çok basit şeymiş gibi.

  • Hayırlısı Be Gülüm

  • keşke önce ikinci filmi bir görseydik yani değil mi?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir