25 Eylül 2009 10:12

Cehennemden Gelen Tahtakuruları

50'lerin korkunç bilim kurgu filmlerini örnek alan Bed Bugs from Hell'in hazırlıkları sürüyor...

Bu haberimiz b-movie'lerden hoşlanan okuyucularımızı yakından ilgilendiriyor. Düşük bütçeli korku filmlerine ilginiz varsa ve 50'li yılların sinema tarihinin en verimli dönemi olduğuna inanıyorsanız, Bed Bugs from Hell'i çok seveceksiniz.Steel Web Stüdyoları'nın hazırladığı film 50'lerin korkunç bilim kurgu filmlerinin izinden giderek önce bir oteli sonra ise bütün kasabayı etkisi altına alan tehlikeli tahtakurularını anlatacak.Tamamen stüdyoyu takip eden fanlardan gelen talepler doğrultsunda oluşturulan projenin yönetmenliğini türün bilinen isimlerinden David Quitmeyer üstleniyor.Bizde de tahtakuruları sık sık çeşitli mekanları basarak haberlere konu olurlar. Bed Bugs from Hell'in konsepti bize çok uzak değil yani.
Yorumlar
  • Tam bana göre bir film. Black sheep, Acne, Kadavranın Kayıp İskeleti gibi filmlere bir tane daha ekleniyor demek ki. Katil domateslerin saldırısı ve Blob gibi Klasikleri özleyenler için bu filmler şeker gibi geliyor. Tabi biraz da alt yapınız olacak...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir