22 Temmuz 2010 00:00

Cehennem'e 3 boyutlu bakmak

Avatar ile dünya sinemasında yeni bir boyut getiren Cameron'un ardından ilk 3D Türk filmi Cehennem'in de Türk sinemasına yeni bir bakış kazandırması bekleniyor.

Yönetmenliğini "Araf" ve "Cennet" filmlerinin yönetmeni Biray Dalkıran'ın, Medyavizyon'un ise dağıtımını üstlendiği ilk 3D Türk korku filmi 'Cehennem'in çekimleri tamamlandı. Türkiye'nin ilk 3D filmi olmasının yanı sıra Cehennem, Türkiye'de çekilmiş en pahalı yapımlardan bir tanesi. Filmde İspanyol ve Türk ekipler beraber çalıştı

Cehennem'in başrollerinde Ogün Kaptanoğlu, Tuğba Melis Türk, Serhan Süsler oynuyor. Filmin sonbaharda vizyona girmesi bekleniyor.


Cehennem (3D)


Cehennem (fragman)| video.mynet.com

Yorumlar
  • Saçma...3 d için çekilirse çekilir gerisi trıvırı

  • Fragmanı beğenmedim, sırf 3 boyutlu olduğu içinde böyle bir filme gitmek istemem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir