23 Mart 2007 15:13

Cehennemin İçinden: Dünya Savaşıyor!

Limak 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde savaş temalı filmler!

Beyazperde.com'un internet sponsoru olduğu Limak 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde bu sene savaş temalı filmlere özel bir bölüm ayrıldı."Cehennemin İçinden: Dünya Savaşıyor" adlı bölümde 2 uzun film ve 3 belgesel izleyicilerin karşısında olacak. Hayatları kaosa dönen 3 Iraklıyı anlatan Rüya (Ahlaam), bir Filistin mülteci kampında geçen Haifa, İsrail ordusunun saldırısını anlatan Cenin Cenin, ülkelerini savunan çocukları anlatan Yaşam Mücadelesi ve Jean Genet uyarlaması Şatila'da Dört Saat (Cuatro Horas En Chatila) adlı filmler gösterilecek.12-22 Nisan 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek Limak 18. Ankara Uluslararası Film Festivali'yle ilgili eski haberleri okumak için tıklayın!
Yorumlar
  • savaşla ilgili olması olumlu olmuş bence..

  • Ankara'da olamayıp,bu filmleri kaçırmak kötü oldu...

  • Festivalin savaş temalı filmleri yoğunlukta tutması çok ince bir düşünce diye düşünüyorum.Ama bundan daha da önemlisi bu düşüncenin amacına ulaşması tabi.Elden geldiğince destek verilmesi gerekiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir