15 Haziran 2007 09:13

Çek Bi Kısa Film!

Mehtap TV Uluslararası Kısa Film Yarışması başlıyor!

Yayın hayatına başlayan Mehtap TV "Bir Kültür Kanalı" sloganıyla önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Bu anlamda özellikle kültür/sanat aktiviteleri konusunda gençlere imkan sağlamayı amaçlayan kanal şimdi de sinema tutkunlarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 2007'de ilki düzenlenecek olan Mehtap TV Uluslararası Kısa Film Yarışması'nda 'ödül' sahibi olmak ve eserlerini ekranda görmek isteyen herkesi kamera başına geçmeye çağırıyor.Jüri tarafından değerlendirilecek eserlerden ilk üç dışında, mansiyon ödülleri de verilecek. Eserlerin en az 3 en fazla 20 dakika olması gerekiyor.Ayrıntılı bilgi için tıklayınız!Ödüller1 - 6000 YTL2 - 4000 YTL3 - 2000 YTL 4 - Mansiyon: 1000 YTL5 - Mansiyon: 1000 YTL
Yorumlar
  • Bencede çok güzel bir organizasyon tebrik ediyorum yayın hayatına daha yeni başlamış olmasına rağmen çok iyi bir hamle yaptı mehtap tv üstelik çokta kaliteli yayınlar yapıyor ödüllerde hiç fena değil hani.

  • Kısa film yarışmları sinema severler için çok güzel bir organizasyon..Daha da artması dileğiyle..

  • Mehtap TVnin kültür alanında büyük bir boşluğu doldururken yayın politikası içinde, kısafilm ve kısafilmcileri de unutmadığı için teşekkür ediyorum...

  • bende bu tür etkinliklerin artmasına çok sevinen sinemaseverlerdenim.sinemaya ilgisi olan birçok kişinin kendilerini geliştirmeleri açısından kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak değerlendiriyorum...öss'den bi çıksak da kıs abi film çeksek:))

  • Kısa film yarışmalarının çoğalması gerçekten iyi. Benimde bir kısa filmim bir yarışmada 3. olmuştu ama böyle bir büyük organizasyon değildi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir