4 Şubat 2011 01:00

Çekimler tamamlandı

Oscar ödüllü aktör Nicolas Cage'nin başrolde oynadığı “Hayalet Sürücü 2” filminin, Denizli Hierapolis ören yerinde yapılan final sahnesi çekimleri, sabaha karşı tamamlandı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


Hollywood yapımı filmin, Denizli Hierapolis ören yerinde 27 Ocak'ta başlanan final sahnesi çekimleri, dün zor hava koşulları altında antik tiyatroda yapılan gece çekimleriyle sona erdi.


Gündüz çekimleri daha önce yine Hierapolis'teki Apollo Tapınağı'nda çekilen filmin final sahnesinin gece çekimleri, sıfırın altında 1 derece sıcaklıkta yapılmak zorunda kaldı.
Tüm cephesiyle birlikte ayakta kalmış durumdaki 15 bin kişilik tarihi antik tiyatrodaki çekimlere, zorlu hava koşullarının oyuncuları ve set ekibini zorlaması nedeniyle sık sık ara verildi.


Ünlü oyuncu Cage, çekim aralarında yardımcıları tarafından getirilen siyah yünlü montuyla ısınmaya çalıştı.


Filmin çekimleri sabaha karşı tamamlandı.
İlki 2007 yılında çekilen, Nicolas Cage ve Eva Mendes'in başrolünü oynadığı filmde, babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satan, ancak bu değiş tokuş yüzünden geceleri lanetli bir ruha dönüşen motosikletçinin yaşadıkları anlatılıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir