2 Kasım 2006 11:50

Çekirge Sıçrıyor

Cehennemden Gelen yönetmenler kült diziye el atıyor!

70'lerin kült televizyon dizilerinden Kung Fu bizde de epey bir izleyici bulmuştu. Dönemin çocukları dövüş sanatları ve uzakdoğu felsefesiyle bu diziyle tanışmış ve David Carradine'ın gazıyla soluğu yeni açılan kung fu salonlarında alarak çekirge olmak için zıplamaya başlamıştı...Cehennemden Gelen'in yönetmenleri Hughes Kardeşler, video klip ve reklam işlerine ara vererek bu kült dizinin sinema filmini hazırlamaya karar verdiler. Korn gibi isimlere video klip çeken yönetmenler 2002 yılından beri kamera arkasına geçmiyordu. Ödüllü televizyon dizisinde Şaolin rahibi Kwai Chang Caine, vahşi batıda kardeşinin izini sürüyor ve gördüğü haksızlıklara karşı da mücadele veriyordu. Projede David Carradine'ın yerini kimin alacağını şimdiden merak etmeye başladık. Kim alabilir, ne dersiniz?
Yorumlar
  • Yönetmenlerin Hong Kong olması daha iyi olurdu benim kanımca,Hughes biraderleri severim ama "Kung-Fu" gibi uzakdoğu sporları ve shaolin rahiplerini anlatan bir filmin Tsui Hark,Ringo Lam veya John Woo gibi bi yönetmenin elinde daha iyi bir şekilde önümüze sunulacağı kanısındayım...

  • Bir gerçek var ki bu yapımlar genelde hüsranla sonuçlanıyor...

  • Eski dizileri film yapma modası olanca hızıyla devam ediyor. Bir yenisi daha geliyor ve çekirgeler sıçramaya devam ediyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir