12 Nisan 2014 00:00

Cem Yılmaz rekor kırdı!

İzlenme rekorları kıran CM101MMXI Fundamentals'ın DVD'si 40.000 adet satış ile D&R’da yılın en çok satan ürünü oldu.

Kanal D Home Video etiketiyle satışa çıkan Cem Yılmaz’ın izlenme rekorları kıran “CM101MMXI Fundamentals” DVD’si de erişilmesi güç bir başarıya imza attı.


Yaklaşık 1 yıldır raflarda olan ürün 40.000 adetlik satışı ile D&R’ da yılın en çok satan DVD’si oldu.

Canlı performansı on binlerce kişi tarafından izlenen sinemalarda ise 4.000.000 yakın seyirci ile buluşan CM101MMXI Fundamentals’ın DVD’si de büyük ilgi gördü.

Cem Yılmaz bu gösterisinde de günlük hayattan yola çıkarak başımızdan geçen pek çok olayı mizahi bir dille anlatarak unutulmaz bir şova dönüştürüyor.


Her izlendiğinde aynı tadı veren ve tam bir yıldır D&R’ın 'top ten' listesinden inmeyen “CM101MMXI Fundamentals” DVD’si yoğun istek üzerine 5. kez basıma girdi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir