20 Ağustos 2010 00:00

Cem Yılmaz 'Yahşi Doğu' ile geliyor

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz'ün başrolünde yer aldığı 'Yahşi Batı'nın devamı 'Yahşi Doğu' geliyor. Kadroya Uğur Yücel de katıldı...

Cem Yılmaz'ın 2009 yapımı filmi 'Yahşi Batı'nın devamı 'Yahşi Doğu'nun çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

Filmin güçlü oyuncu kadrosuna usta oyuncu Uğur Yücel'in de katıldığı belirtildi. 'Yahşi Batı'nın kadrosunda Cem Yılmaz dışında Ozan Güven, Demet Evgar, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi isimler yer almıştı.

'Yahşi Batı' 2 milyon 322 bin 826 seyirci tarafından izlenmiş ve 20 milyon lira hasılat yapmıştı.

1800'lü yılların sonunda iki Osmanlı'nın, dönemin padişahı tarafından gönderildikleri Amerika görevi sırasında başlarına gelen olayların anlatıldığı komedi filminin sonunda kahramanlar Aziz Vefa ile Lemi Galip, Amerika’yı karıştırdıktan sonra, kendilerini bu seferde Osmanlı Devleti’nden başka bir hediye götürmek üzere Çin‘de buluyorlardı.

Yani 'Yahşi Doğu' maceranın kaldığı yerden, Çin’den devam edecek.

Yorumlar
  • Filmin ismini değiştirmeleri lazım. Yahşi Batı'nın ismini Vahşi Batı'yı değiştirerek yapmışlardı ama doğuya uymaz yahşi kelimesi. Doğu için de Uzak Doğu'yu değiştirerek Tuzak Doğu falan yapabilirler mesela. İki filmede yahşi kelimesi saçma olur.

  • güzel ama recep ivedik i yakalıyamaz :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir