16 Mayıs 2011 00:00

Cem Yılmaz yeni filmiyle geliyor

Cem Yılmaz, Türkiye’de film sektörünün üç dönemini anlatan ve figüranların hayatına odaklanan ‘Yıldızların Altında’ isimli bir öykü üzerinde çalıştığını açıkladı.

Hıncal Uluç, Nebil Özgentürk ve Sunay Akın’lı ‘Yaşamdan Dakikalar’ın Sky Türk’teki ilk programına Cem Yılmaz konuk olunca ortaya ‘tadından yenmez’ bir sohbet çıktı. Programda sahne hayatına ‘Nasrettin Hoca’ olarak başladığını anlatan Yılmaz, “Sonra kalite düşe düşe bu noktaya geldim” dedi.


Cem Yılmaz programdaki bir soru üzerine yeni projelerinden de bahsetti. Yılmaz, ‘Hokkabaz’ı andıran, hayatlarını Yeşilçam’a adayan figüranlarla ilgili bir hikaye üzerine çalıştığını anlattı.


EN KOMİK FİLM AFİŞLERİ..


Yılmaz, şunları söyledi: “Bizim film sektörümüzün üç dönemini anlatacak belki. 60’lar, 70’ler, 80’ler ve günümüz gibi... Yıldız olmayan üç jenerasyonun hayatı olacak, enteresan olabilir. Çok hazır değil ama yazma evresi için birkaç ay yoğunlaşacağım bakalım. Öykünün adı da ‘Yıldızların Altında’. Çünkü hani hep yıldızların altındalar ya.”


Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Demet Evgar’ın film için aklına ilk gelen oyuncular olduğunu söyledikten sonra ekledi: “Demet’i çok beğeniyorum.”

BiR ZAMANLAR NASRETTiN HOCA’YDI
Sahne hayatına Nasrettin Hoca rolüyle başlayan Cem Yılmaz, “Kalite düşe düşe bu noktaya geldim” diyor.

Yorumlar
  • 60'lar, 70'ler ve 80'lerin Türk Sineması mı? 'Nayır nolamaz', 'İlacına gazoz attım"...vs :)) Cem Yılmaz'ın bu yeni filmini merakla bekliyoruz. Anlaşılan sinema salonlarını yine kahkahalar dolduracak :DDD

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir