7 Ağustos 2018 15:38

Cem Yılmaz’ın projesinde kadro tamam

Cem Yılmaz’ın yeni projesi Karakomik Filmler'in okuma provaları yapıldı.


Bir süredir gündemden düşmeyen, Cem Yılmaz’ın yeni film serisi Karakomik Filmler’in kadrosu sete hazır. Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Cem Davran, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven ve Can Yılmaz’ın aralarında bulunduğu oyuncu kadrosu geçtiğimiz gün okuma provası için bir araya geldi.
Cem Yılmaz Instagram'dan paylaştığı fotoğrafı,"Karakomik Filmler...İlk 2 filmimiz “Kaçamak” ve “2Arada” okuma provaları" notuyla yayınladı.


Karakomik Filmler Kaçamak ve Karakomik Filmler 2 Arada olarak vizyona girecek filmlerin ilki 18 Ocak 2019'da, ikincisi ise 15 Mart'ta izleyici ile buluşacak.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir