11 Mayıs 2015 14:52

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler pek yakında!

Cem Yılmaz yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler ile ilgili paylaşımlarına sosyal medya üzerinden devam ediyor. Yakında vizyona girecek olan Ali Baba ve 7 Cüceler'den görseller paylaşan Cem Yılmaz bir fotoğrafa ''Her zaman daha iyisini isteyenler!'' diye not düştü.

Pek yakında vizyona girmesi beklenen Cem Yılmaz'ın yeni filmi Ali Baba ve 7 Cüceler şimdiden merak uyandırmaya başladı. Daha önce de sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunan Cem Yılmaz Ali Baba ve 7 Cüceler'in görsellerini paylaştı. Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma ''Her zaman daha iyisini isteyenler!'' notunu düşen Cem Yılmaz'ın Ali Baba ve 7 Cüceler filminin nasıl bir film olacağı ise merak konusu oldu. Yaptığı görsellerin filmin afişi sanılması üzerine de bir açıklama yapan ünlü komedyen Cem Yılmaz ''Yeni filminizin afişini değil, bazı görsel çalışmalarımızı paylaştım...Afiş değil o...Afiş değildir o,afiş olsa duramaz:)))'' dedi. Cem Yılmaz'a diğer filmlerinde olduğu gibi yeni filminde de Zafer Algöz eşlik edecek. Cem Yılmaz'ın en son filmi "Pek Yakında" 18 hafta vizyonda kalmış, toplam 2 milyon 186 bin kişi tarafından izlenmiş ve 24 milyon 678 bin lira hasılat yapmıştı.

Cem Yılmaz kimdir?

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi. Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı. 1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı. Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı. Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti. “Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”, “ 4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[6] ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[7] gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü. 2014'de StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır. 2012'de Ahu Yağtu ile evlenip 31 Aralık 2013'de resmen boşandılar. Sanatçının Yağtu ile birlikteliğinden Kemal adında bir oğlu var. 8 milyonu aşkın takipçi sayısıyla Twitter'da en fazla takipçisi olan Türk'tür.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir