2 Ağustos 2018 07:58

Cem Yılmaz’ın yeni projesine sürpriz isim

Cem Yılmaz’ın bir süredir çalışmaları devam eden Karakomik Filmler projesine bir isim daha katıldı.


Cem Yılmaz’ın yeni film serisi Karakomik Filmler’in oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Kahpe Bizans ve Ruhsar gibi projelerle izleyicilerin gönlünü kazanan Cem Davran da Karakomik Filmler projesine dahil oldu. Davran son olarak 7Yüz'ün "Büyük Günahlar" bölümünde cesur bir rolle karşımıza çıkmıştı. Davran'ın filmdeki rolü henüz açıklanmadı.
Cem Yılmaz’ın hem yönetmenliğini hem de başrolünü üstleneceği seri 2 filmden oluşacak. İki filmde birbirinden ayrı dört hikayenin anlatılacağı projede, filmler ortalama 60 dakika olacak. Ünlü komedyen Yılmaz'ın pek çok projede birlikte çalıştığı Ozan Güven,Özkan Uğur ve Zafer Algöz, yeni projesinde de ünlü komedyeni yalnız bırakmıyor.


Karakomik Filmler Kaçamak ve Karakomik Filmler 2 Arada olarak vizyona girecek filmlerin ilki18 Ocak 2019'da, ikincisi ise 15 Mart'ta izleyici ile buluşacak.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir