23 Kasım 2010 01:00

Cem'den kaçtı Ata'ya tutuldu!

'Sinyora Enrica' filminin gösterimi ocak ayına ertelendi, ancak hesap tutmadı

Murat Hacıoğlu, İtalyan aktris Claudia Cardinale ve Fahriye Evcen'in oynadığı 'Sinyora Enrica' filmi 3 Aralık'ta vizyona girecekti. Ancak...

Fahriye Evcen'nin fotoğrafları için tıklayınız...Cem Yılmaz ve Şener Şen'in başrollerini paylaştığı 'Av Mevsimi' de aynı tarihte vizyona gireceği için 'Sinyora Enrica' filminin gösterimi ocak ayına ertelendi.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız...Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, 'En İyi Kadın Oyuncu' seçilen İtalyan aktris Claudia Cardinale'nin gençliğini oynayan Fahriye Evcen'in oynadığı film bu kez Ata Demirer'in serisinin ikincisini çektiği Eyvah Eyvah filmiyle aynı tarihe denk düştü. Yağmurdan kaçarken yine iddialı bir filmle denk düşen Sinyora Enrica'nın yapımcısı kara kara düşünmeye başladı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir