20 Nisan 2004 12:10

Cennetten de Ağır

Müzik dünyasının son efsanesi beyazperdede hatırlanacak...

1994 yılında 27 yaşındayken intihar ederek müzik dünyasını yasa boğan yetenekli müzisyen Kurt Cobain, ölümünün 10. yılında çeşitli vesilerle anılıyor. Beyazperde de müzisyeni biyografik bir projeyle unutmadığını gösterecek. Yapım, Heavier Than Heaven: A Biography of Kurt Cobain isimli 2001 tarihli Charles Cross kitabından uyarlanacak. Robert Munic tarafından senaryosu yazılan filmin kimlere emanet edileceği henüz belli değil...Cobain ve grubu Nirvana'nın Nevermind albümünün 10. yılı şerefine basılan kitap, müzisyen üzerine yapılan 400 civarında röportaj içeriyor ve ilk defa günlüklerine yer veriyor.
Yorumlar
  • Zaten başka kitapları da çıkmıştı intiharı (veya cinayeti) üzerine yazılan. Nirvana'nın büyük hayranı olarak ne kadar çok kitap yayınlanırsa bu efsane adam hakkında, o kadar iyi.

  • evet bende çok merak ediyorum kurt ün hayatı sırlarla dolu.

  • bunu görmeyi gerçekten isterdim ama,müzikte böylesine değişiklikler yaratmış olan bu insan 12.yılında adeta unutulmuştu.bu haberi de ilk defa burada okudum.

  • Bu kadar süper bi şarkıcı!!!BUNDAN DAHA İİSİ OLAMAZ!!!ama bence nirvana'nın da bi filmini yapmaları şartt!YA keşke KURT ölmeseydi we daha bi çok süper başarılara imza atabilseydi...örn:SMELLS LIKE TEEN SPIRIT,TERRITORIAL PISSING

  • ya bu haber süper kimin oynayacagı çokta önemli degil zaten kim oynarsa oynasın kurtü taklit edemez onun taklit edilemiyecek bir karizması var.Sanırım film çok iyi olacak.Kurt cobainin hayatı çok ilginç geliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir