20 Nisan 2011 00:00

'Çerkez Ethem' olacak

Çerkez asıllı yönetmen Muhittin İzzet Kandur, Çerkez Ethem'in hayatını konu alan film için kolları sıvadı.

Filmin oyuncu kadrosunu belirlemeye çalışan Kandur, ilk olarak 'Çerkez Ethem' rolü için sanatçı Mehmet Aslantuğ ile anlaştı. Kandur, Yunanistan ve İngiltere'den de ünlü oyuncuların yer alacağı 6 milyon dolarlık yeni projesiyle ilgili şunları söyledi:

BEĞENİYORUM
"Filmde üç ana karakter olacak. Birincisi Mustafa Kemal Atatürk, ikincisi Çerkez Ethem ve üçüncüsü de İsmet İnönü. Bizim senaryomuz da bu üç insan üzerinde kurulacak, bunlarla ilgili tarihi gerçekleri anlatacağız." Kandur, Mehmet Aslantuğ'un projeye çok sıcak baktığını belirterek, "Birlikte iyi bir şeyler ortaya koyabileceğimizi umuyoruz. Aslantuğ'un duruşunu, görüntüsünü, ses tonunu çok beğeniyorum" dedi.

Yorumlar
  • Yahya Kaptanı kim oynayacak acaba?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir