5 Mayıs 2005 10:30

Cesur Hikayelere Yakışıyor

Cunningham Saatler sonra Julia'yla

Saatler'in Pulitzer ödüllü yazarı Michael Cunningham, Lolly Winston'ın romanı Good Grief'i beyazperdeye uyarlamaya karar verince senaryonun başına oturdu. Variety'nin bildirdiğine göre filmin muhtemel başrol oyuncusu şimdiden Julia Roberts.Kocasını kanserden kaybettikten sonra yeniden hayata dönmeye çalışan 36 yaşındaki bir kadının hayatının anlatıldığı hikaye Julia Roberts'a oldukça yakışacak gibi duruyor. Bu tür cesur hikayeleri ve oyunculukları beyazperdeye başarıyla taşıyan güzel yıldız Tatlı Bela'yla da Oscar'a uzanmıştı.
Yorumlar
  • Hemen sevinmeyin julia cocuklar doğduktan sonra bir süre ara veriyorum sinemaya demişti. Hala aynı fikirde mi bilemiyorum ama film 2006 a anca yetişir...

  • sonunda julia film çekiyor inşallah iyi bir şey çıkar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir