31 Ocak 2006 14:11

Cesur Olanın Yanında

Jordan ipleri eline aldı

Jodie Foster'ın Joel Silver'ın yapımcılığını üstlendiği The Brave One'da başrol oynayacağını duyurmuştuk. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Foster başrolü Terrence Howard'la paylaşacak. Filmi yönetmesi içinse Neil Jordan'la görüşmelere başlandı.Cynthia Mort'un son şeklini verdiği senaryodan uyarlanacak olan filmde Oscarlı Foster için yine dişine göre bir karakter yaratılmış. Foster, The Brave One'da, bir yandan geceyarısı uğradığı bir saldırının psikolojik ve fizyolojik hasarlarını tamirle uğraşırken diğer yandan da intikam almaya çalışacak. Howard ise genç kadına yardım etmeye çalışan bir polis olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • Daha geçenlerde Interview With The Vampire'yi seyredip de Jordan'ın "korkutmayan ve güldürmeyen bir vampir filmi" yapmasına hayranlıkla bakakalmış biri olarak bu proje beni çok mutlu etti. Özellikle senelerdir adam gibi bir filmde oynamadığına inandığım (aah ah flight plan'a bile sen varsın diye gittim de değişen bir şey olmadı) ama hala ısrarla en sevdiğim kadın oyuncular arasında ilk üçte olan Jodie Foster'ın oynayacak olması daha da güzel bir haber...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir