28 Mart 2005 14:44

Cezalandırıcı İhtiyarladı

Frank Castle'ın intikamı Korece sürüyor

2004'te Cannes Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü'nü kazanan Chan-wook Park filmi İhtiyar Delikanlı'nın da Uzakdoğu filmlerinin yeniden çevrimleri fırtınasına kapıldığını duyurmuştuk. İhtiyar Delikanlı'nın başrolü için aday olduğunu duyurmasına rağmen Nicolas Cage bu kahramanı da başkasına kaptırmış görünüyor. Cezalandırıcı Frank Castle olarak tanıdığımız Thomas Jane, Universal'la masaya oturdu bile.Bloddy Disgusting'in bildirdiğine göre Marvel'ın Punisher'dan beyazperdeye uyarlanan Cezalandırıcı'sında başrol oynayan Thomas Jane, Kore remake'inde başrol oynayacak. Kendini küçük bir hücrede kapatılmış olarak bulan ve onbeş yıl sonra serbest bırakılan bir adamın intikam hikayesinin anlatıldığı filmin kamera arkasındaki isimse hala daha önce bildirdiğimiz gibi, Justin Lin.
Yorumlar
  • Nick. cage bu rolü oynamayacak diye kimse üzülmesin,çünkü thomas jane de kanımca dae su nun bu rolünü en az nick. cage kadar başarıyla oynar.

  • cage daha iyi giderdi bu role

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir