13 Mayıs 2003 23:41

Chan Projesi Köklerine Dönüyor

Jackie Chan'in Titanium Rain isimli bir projede yer alacağını daha önce duyurmuştuk. Proje, isminden senaryosuna kadar pek çok değişiklik geçirerek izleyicilerin karşısına gelecek. Tanıtım için basına dağıtılan öykü iptal edildi. Ve projenin ismi Time Breaker oldu. Öykü başlangıçta, zamanda yolculuk yaparak günümüz Amerika'sına gelen bir savaşçıyı konu ediniyordu. Yapım şirketi, filmin geçmişten bugüne Çin kültürü içinde geçmesinin daha uygun görüldüğünü açıkladı. Yapım, Çin'nin tarihi öneme sahip Xian, Kunming ve Pekin bölgelerinde çekilecek ve Indiana Jones tarzı bir maceraperestin değerli bir hazine peşindeki yolculuğu anlatılacak.Ulusal değerlerine dönüş yapan projenin yönetmenliğini ise, Chan'in daha öncede çalıştığı Stanley Tong yönetiyor.
Yorumlar
  • Güzel bir haber. Bu film de, Jackie Chan'in sabırsızlıkla beklediğim filmlerinden biri. Ama sırada "Shanghai Knights" var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir