3 Ocak 2006 14:06

Chan'in Kötü Günlerinde

Değişim başladı…

Jackie Chan'in üzerine yapışıp kalan İyi adam imajından sıkıldığını ve başka rollerle de beyazperdede yer almaya kararlı olduğunu duyurmuştuk. Variety'nin bildirdiğine göre usta aktörü bir dolandırıcı olarak izleyeceğimiz BB'nin çekimlerine Hong Kong'ta başlandı.Benny Chan'in yönetmenliğini yaptığı filmde, içinde bir bebek olduğunu fark etmeden bir araba çalan hırsızların yaşadığı macerayı izleyeceğiz. Chan ise altın kalpli kötü adam olarak karşımıza çıkacak.Chan daha önce yaptığı açıklamalarda artık gerçekten farklı rollerle seyirci karşısına çıkmak istediğini dile getirmişti. Bu filmde de her ne kadar kötü bir karakteri canlandırıyor olsa da kendisini yine sevimli yüzüyle göreceğimize şüphe yok.Chan'e başrolde Gao Yuanyuan'ın eşlik edeceği BB adlı filmin sinemalarda hangi isimle boy göstereceği henüz kesinleşmedi. Film Baby ismiyle de anılıyor.
Yorumlar
  • CHAkie CHAn SENi ÇoooooooooooooooooK SEViyorum.SEN HANgi ROLde OYNarsan OYNa SANa ÇOK AMA ÇOK YAKışıyor.ÇÜNkü O KADar SAMimi VE MÜKemmel OYNuyorsun Kİ.O KADar TATlısın Kİ.SENi ANLatsam BİTiremem Kİ CHAkiem.SENi CANından BİLe ÇOK SEVen TUBa)):

  • aksiyon diyince Jackieden başkasını tanımammmm. Bütün filmleri süperrr :)JacKiE ChAn NUmBEr ONE

  • ben çocukluğumdan beri jackie gibi aksiyon komedi ve macera flimleri cevireçeğim ve ilk kazandığın parayla jackie chan görmeye gideçeğim ve bütün flimleri çok güzel beyler jackie nin geçmişin intikamı oynadığı flimmi izlediniz mi ilk defa jackie bu kadar duygusal bir rol oynadığını gördüm bu flim mi izleyenler yorumlarını yazsın lütfen

  • Chanin hayaranıyımdır. Çocukluğum onla geçti. Chan berbat bir filmde oynasa bilke izlerim bea.

  • kotu karekter jackienin suratına yakışmıyoki oynayabilsin...sonucta o çoçukların gozunde bi supermen nasılsa bizim gozumüzdede o oyle.......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir