17 Kasım 2015 17:39

Charlie Sheen açıkladı: HIV pozitifim

Charlie Sheen hakkındaki iddiaları kabul etti.

Charlie Sheen, Hollywood'da konuşulan iddiaları kabul etti ve HIV pozitif olduğunu açıkladı.

NBC kanalında yayınlanan Today Show'a katılan Sheen kendisine test yapıldığını ve testin sonucunda HIV pozitif olduğunun anlaşıldığını söyledi."HIV pozitif olduğumu açıklamak için buradayım" diyen Sheen, bu hastalığı 4 yıldan bu yana bildiğini belirtti.

50 yaşındaki oyuncu, hastalığı başka birisine bulaştırmamak için tüm önlemleri aldığını da vurguladı.Sheen, "Artık kendimi daha iyi bir hale getirmek ve diğer insanlara yardım etmek gibi bir sorumluluğum var" diye konuştu.

National Enquirer ve People dergilerinde yayınlanan haberlerde Charlie Sheen'in AIDS olduğu ve çevresindeki pek çok kişinin de bu durumu bildiği belirtilmişti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir