7 Ekim 2009 09:55

Charlie'nin Çikolata Fabrikası Müzikal Oluyor

Tim Burton'un Charlie'nin Çikolata Fabrikası filmi sahneye uyarlanacak.

Efsanevi yönetmen Tim Burton'un çektiği, bir Warner Bros. filmi olan Charlie'nin Çikolata Fabrikası'nı sahneye aktarmak için çalışmalara başlandığı belirtiliyor. Bir müzikal olarak hazırlanan projeyle ilgili henüz kapsamlı bilgi verilmedi.Tim Burton'un Roald Dahl'ın klasikleşmiş romanından esinlenerek sinemaya uyarladığı Johnny Depp'in başrolünde olduğu film, 2005 yılında vizyona girdiğinde büyük ilgi görmüştü.Ölü Gelin, Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi gibi filmlerde birlikte çalışan Tim Burton ve Johnny Depp ikilisi, şimdi yine Alice in Wonderland filmi için birarada.
Yorumlar
  • izlediğim güzel filmlerden biriydi "Charlie and the Chocolate Factory"...Tim Burton ve Johnny Depp iyi iş çıkartmıştı...Müzikalin de ilgi çekeceğini düşünüyorum..."Alice in Wonderland" filmi içinse sabırsızlanıyorum...sinemadaki yerimi alıcam...

  • alicei sinema severler tabiri caizse dört gözle bekliyorlar, onlardan biride benim. İkili herzaman güzel projelere imza atıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir