26 Kasım 2004 16:40

Charlize Bambaşka Flux

Aeon'lu beyazperdeden ilk yansıma

Peter Chung'un yarattığı ünlü MTV animasyonu Aeon Flux'un beyazperdeye uyarlandığını duymayan kaldı mı? Oscarlı cici kız Charlize Theron'un canlandırdığı Aeon Flux'un çekimlerine başlandı ve güzel yıldızın yeni haliyle ilk görüntüsü elimize geçti. Cani ile alıştığımızın çok ötesinde bir rolle karşımıza gelen ve o zaman tanımakta zorlandığımız Charlize, yandaki resminde de göründüğü üzere yine bambaşka.Ne dersiniz sarışın güzel yeni saçlarıyla bu işi kurtaracak mı? İşin başında Karyn Kusamar varken kurtaramaması imkansız diyorsanız, haklı olabilirsiniz. Zaten 2005'e ne kaldı? Aeon Flux'la ilgili tüm gelişmeleri kare kare izlemek istiyorsanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam.
Yorumlar
  • bende takinti haline gelen bu guzel hatun tum aklımı almis durumda son bes yildir topladıgım resimler ve makaleler yuzunden hard diskimi yukseltdim bence ilk gunden beri seyrine doyulamıyacak bir masumiyet ve guzellik birde ustune bu yetenekleri eklersek tek basina bile tam bir seyir $oleni benden bu kadar ne desem bu hatuna yetmez...goru$mek uzere.. :)

  • Resimleri görünce merakım daha da arttı charlize i siyah saçlı hiç görmemiştim. Vücut hatlarıda zaten kemikli olduğu için korkunç bir sey olmuştur...

  • aeon flux u heycanla bekliyorum.. gerci bu kadının dünyayı kurtaran adam filminde rol aldıgını bilsem yine heycanla beklerdim..

  • eminm ki başarıyı yakalıcaktır...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir