25 Eylül 2009 10:12

Charlize Theron Arabistan'da

Charlize Theron Orta Doğu'daki kadın hakları sorununa el uzatıyor!

Uma Thurman'ın, Ugandalı kız öğrencileri seks kölesi ve kötü niyetler için savaşçı olmaktan kurtarmak için verdiği savaşla ilgili bir film için kolları sıvadığını duyurmuştuk. Şimdi de Charlize Theron'dan kadın haklarına dair bir film geliyor!Güzel oyuncu yeni film için anlaşmaya vardı. Hem de sadece filmin başrol oyuncusu olarak değil, prodüktörü olarak da. Dean Craig tarafından senaryolaştırılacak film, Christopher Buckley'in bol yergili romanı Florence of Arabia 'dan uyarlama. Bir Dışişleri Bakanlığı çalışanı, bir arkadaşının Orta Doğu Prensi ile evliliğini ve akabinde idam edilişini gördükten sonra o ülkenin kadınlarının eşit haklara sahip olması için savaşır. Dünya sorunlarını irdeleyen Hollywood filmlerini mutlulukla karşılıyoruz. Fakat Hollywood'dan, Amerika'daki insan hakları sorunlarını masaya yatıran ya da 3. dünya ülkelerinde Amerikan markaları için insanların 1 dolardan aşağı çalıştırıldığı gerçeğinin üzerine giden ve daha birçok Amerikan kökenli olayları ortaya çıkaran filmler de bekliyoruz.
Yorumlar
  • Evet yaklaşık 2 hafta önce hasta olduğu ve hastalığına tam bir teşhis konulamadığı açıklanmıştı. Belki de sanıldığı gibi önemli bir şeyi yoktu ve düzelir düzelmez yeni film projeleriyle ilgilenmek ve hastalığını sevenlerine unutturmak istedi. Yada haber gercekten önce çıktı ama bizlere ve piyasaya yeni ulaştı hastalığının gündemi meşgul etmemesi için bu proje basına dağıltılmışta olabilir.

  • sanırım bu projeye hastalanmadan önce el attı.haberi bize yeni geliyo.yani kara haber tez duyulur ya öle bişi işte

  • hocam bu kadın hasta değilmiydi ne zman iyileşti..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir