13 Mayıs 2003 23:41

Chowcu musunuz, Chanci misiniz?

Evet Hong Kong'da gündemde olan soru bu. Hong Kong sinemasınınen ünlü ismi Jackie Chan popülerlik yarışında tahtını ChowYun Fat'a kaptırmış gibi görünüyor. Hong Kong'un itibarlı bir anket şirketine göre; Chow, Chan'e11 puan fark atmış durumda. Chan Hollywood'da "Rush Hour" iletanınırken, Chow ise "Anna and The King- Genç Kız ve Kral"'lakitlelere merhaba demişti.Oysa iki oyuncuda Hollywood'dan önce Hong Kong'un aksiyon filmlerinde parlamış isimler.Jackie Chan'in popülerliğini kaybetmesinin nedeni olarak karısını aldatmasının ortaya çıkması gösteriliyor. Seneye yapılacak olan anketteyse otoriteler, "Romeo Must Die" ve "Cehennem Silahı"'ndantanınan Jet Li'nin Chow ve Chan'i geçeceğini belirtiyorlar.
Yorumlar
  • chow yun-fat benim için daha önce gelir jackie chan'de çok ii bi oyuncu ama chow'un yüzündeki o tatlı gülümseme benim onu seçmemde geçerli bi çok nedenden sadece biri

  • tabiki de jackie başka cvp olamaz

  • jackıe nin konumu ve kalitesi tartışılamaz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir