16 Ekim 2014 00:00

Christian Bale bu defa Steve Jobs olarak karşımızda

Oscar'lı oyuncu Christian Bale yine iz bırakacağa benziyor.

Oscar'lı oyuncu Christian Bale, Batman ve Musa Peygamber rollerinden sonra başka bir iz bırakan rolde daha izleyiciyle buluşacak.


Başarılı oyuncu bir sonraki filminde Steve Jobs'a hayat verecek.


Christian Bale'in "Jobs" isimli biyografik filmde başrolü oynamak için görüşme halinde olduğu kesinleşti.


Walter Isaacson'ın “Steve Jobs" adlı biyografi kitabından uyarlanacak olan filmin yönetmenliğini Milyoner (Slumdog Millionaire) filmiyle 2009 yılında Oscar'ı kucaklayan; Trainspotting (1996), 127 saat (2010) ve 28 gün sonra (2002) gibi filmlerin ünlü yönetmeni olan Danny Boyle yapacak.


Aaron Sorkin tarafından yazılacak olan film üç bölüme ayrılacak. Bu bölümler Apple'ın bu kadar ünlü olmadığı dönemlere odaklanacak.


İlk kısmın adı "the Mac" olacak. Jobs'ın şirketi bıraktıktan sonraki döneme odaklanan ikinci kısım "NeXT" ve son kısım ise "iPod" adını alacak.


Christian Bale'den önce rol için Leonardo DiCaprio düşünülmüş fakat anlaşma sağlanamamıştı.


Steve Jobs'ın ölümünden sonra 2013 yılında çekilen, başrolünü Ashton Kutcher'ın üstlendiği bir başka Steve Jobs filmi "Jobs" Türkiye'de 77.733 kişi tarafından izlenmişti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir