27 Mayıs 2005 15:20

Christina, Sam Delisi

Başı belada güzel kızlara kapımız açık

Samuel L. Jackson ve Christina Ricci, Craig Brewer'ın yönetmenliğini yapacağı Black Snake Moan'da başrolleri paylaşacaklar.Ricci'nin erkek delisi manyak bir portre çizeceği filmde Jackson, kendisinden yaşlı ve kızı iyileştirmeye çalışan bir blues sanatçısını canlandıracak. Bağımsız genç bir yönetmen olarak tanıdığımız Brewer filmin çekimlerini bu yaz içerisinde Memphis'te yapmayı planlıyor.Cani'de Charlize Theron için saplantı haline gelen Ricci'yi sinemalarda görmek isteyenler için anımsatalım, güzel oyuncu Lanet'le sinemalarda.
Yorumlar
  • Yok böyle bir kız..Ricci kadar karizmatik bakışlara sahip başka bir oyuncu hatırlamıyorum.Her Ricci filmi gibi bunuda merakla bekliyorum.Morgan gibi bir ustanında bu filmde olması ayrı bir artı tabi!

  • zaten son dönemlerde oynadığı filmlerde vede özellikle Prozac Nation'dan sonra iyice sorunlu tipleri oynamaya vede son derece başarılı portreler çizmeye aşina olan Christina Ricci vede senelerin ustası Samuel L. Jackson bence iyi iş çıkarırlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir