4 Mayıs 2004 16:48

Chucky Geri mi Dönüyor?

Yakın zamanda Bride of Chucky'nin ardından yeni bir Chucky macerasının gizli kapılar ardında konuşulduğuna dair bir dedikodu ortaya atılmıştı. Büyük bir stüdyonun temizlik görevlisinin yaydığı bu dedikodu, stüdyo tarafından yalanlanmıştı. Şimdi ise Bride of Chucky'nin bir devam filmi üzerinde çalışıldığına dair kaynağından açıklama geldi: Geri dönüyor…Çocuk oyunu serisinin son yapımı Ronny Yu yönetiminde ilginç bir korku filmi olarak karşımıza çıkmıştı. Maceralarına Tiffany ile birlikte devam eden Chucky, Bride of Chucky'nin devam filminde, büyük bir ihtimalle partneriyle birlikte dönüyor.Dileriz serinin devam filmi, türün ilginç isimlerinden birine teslim edilir de, Yu'nun filmini aratmayan bir yapım ortaya çıkar.
Yorumlar
  • bence güzel film abartmayın çok güzel ilginç bir film hatta keşke her sene sineması çıksa süper olur.6. seriyide istiyorum ben walla

  • gülelim...

  • yazık...

  • beş para etmez bir film ne diye çekerler böle ucuz şeyleri cıh cıh cıh

  • artık nefret boyutuna gelmeye başladı bu seri film denilen furya. neden bu yapımcılar ve senaristler orjinalite peşinde koşmazlar anlamıyorum ki!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir