13 Ekim 2004 14:47

Çığlık Çığlığa Dedikodular

Campbell istemese de dörtleniyor

Wes Craven'ın Çığlık üçlemesinin üçleme olarak kalacağını sanıyorduk, ya da en azından umut ediyorduk. Ancak Miramax'tan gelen dedikodular, firmanın dördüncü film hazırlıklarına başladığını söylüyor.Cinescape'in yazdığına göre, üçlemenin yapımcısı Cath Conrad dördüncü filmin de yapımcılığını üstlenecek ve düşünülen en fazla iki yıl içinde filmin sinemalarda olması. Ancak korku hayranlarını üzecek en önemli nokta, Wes Craven Kevin Williamson ikilisinin yeni Çığlık'ta olmayacakları. Craven'ın adının projede yer almamasının sebepleri henüz bilinmiyor. Belki de seçim Miramax'ın değil de, üçlemenin, nerdeyse herkes gibi, yeterli oğlunu düşünen ünlü yönetmenin olmuştur. Senarist Williamson ise yoğunluğundan ötürü dördüncü filme çok uzak. Hala Miramax'la çalışan yazar, Backwaters filminin firma adına yapımcılığını yürütüyor.Çığlık 4'le ilgili en merak edilen herhalde oyuncu kadrosu olacaktır. Beyazperde.com okuyucularının hatırlayacağı gibi, filmin yıldızı Neve Campbell, Çığlık serisinin kendi için sona erdiğini, yeni bir film olsa bile yer almayacağını söylemişti. Ancak dedikodular güzel yıldızın söylediklerinden uzak, Miramax aynı kadroyu, yani, Campbell, Courteney Cox ve David Arquette'yi bir arada görmek için elinden geleni yapmaya niyetli.Çığlık'taki gelişmeler, üçüncü filmin senaristi Ehren Kruger'in iki önce söylediklerini akla getiriyor: ''Bildiğim kadarıyla seri artık bitti, yani dördüncü film olmayacak. Ancak Hollywood dünyasında hiçbir zaman kapılar bir film için sonuna kadar kapanmaz''. Kruger'ın dediği gibi, burası Hollywood!
Yorumlar
  • 2.seri 1.seri kadar olmasada iyiydi.3.seri zaten hayal kırıklığı.Sadece birinciyle konuyu güzel bağlamışlardı.Ve eğer 4 çekilecekse artık Campbellin olmaması gerekir.Çünkü artık yeni katilin Campbellin peşinde olması için bir neden kalmadı.Neden bulunamaz değil fakat saçma olur.Artık yeni karakterlerin olması gerek.Ve birinci film gibi kampüs ve genç oyuncuların olmasını diliyorum:)

  • son derece gereksiz bi film sanırım holywood konu sıkıntısı yaşıyor! aynı filmleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar..

  • 1'den sonraları zaten hataydı! "Aman" diyorum!

  • Neresi iyi bir haber bunun? Yaratıcılık sıfır. Dönüp dola$ıp aynı noktaya geliyorlar. Bence 2. ve 3. filmde çekilmemeliydi.

  • umarım serinin 2. ve 3. filmleri kadar kötü olmaz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir