9 Mart 2004 19:28

Çikolatalı Film

Tim Burton yeni setini çikolata fabrikasına kuruyor!

Tim Burton'ın Roald Dahl'ın nefis çocuk kitabı Çarli'nin Çikolata Fabrikası'nı yeniden beyazperdeye uyarlamaya karar verdiğini daha önce duyurmuştuk. Johnny Depp'in Willy Wonka'yı canlandıracağı filmin çekimleri için gerçek bir çikolata fabrikasında karar kılındı. İngiltere'de bulunan "The Nestle-Rowntree" fabrikası filmin çekimlerine ev sahipliği yapacak. Şüphesiz yeni Burton filminde görev alacak olan ekip son derece şanslı, çünkü fabrika üretimde!Norveçli yazarın kitabı, yoksul bir çocuğun çikolata fabrikasının sahibi Willy Wonka'nın açtığı bir yarışmaya katılmasını anlatıyor. Çocuk kazanırsa hem efsanevi fabrikayı ziyaret edecek, hem de hayatı boyunca yiyeceği çikolatayla ödüllendirilecektir. Ülkemizde de okuyucuyla buluşan kitabın ilk uyarlaması, 1971 yılında Mel Stuart tarafından çekilmişti. Projeyle ilgili yeni haberler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • tim burton tim burton büyüksün büyüksün

  • Nie hep Johnny Depp we Tim Burton'ın içinde geçtii konular damardan etkilio beni??? ;)))Mükemmel bi filmle kar$ı kar$ıya olucaz die umuyorum!...

  • BURTON ABİMİZİN SAHİP ÇIKTIĞI DEPP BABA'YA VE SAHİPLENEN BURTON'A BAŞARILAR...

  • depp ve burton inanılmaz onları izlemek büyük bir zevk olucak zaten karşımıza bi çok projede karşımıza çıktılar

  • uff bu süper bişi...! Burton ve Depp gene birlikte ve charlies chocolate factory ztn baslı basına harika bi olay . hade çekip bitisinler sunu ben dayanmiom artk!!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir