19 Haziran 2012 00:00

Çıldırtan teklif

Kırmızıgül'ün yeni filminde oynatmak istediği Füsun Demirel'e önerdiği ücret oyuncuyu sinirlendirdi.

Usta oyuncu Füsun Demirel, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi için kendisine teklif edilen 10 bin liralık ücrete ateş püskürdü. Oyuncu, “Filmin bütçesi bu kadar yüksekken bana biçilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir” dedi.

Oyuncu Füsun Demirel Mahsun Kırmızgül'ün yeni filmi için teklif edilen ücreti öğrenince deliye döndü. Beyaz perdede büyük başarı yakalayan ‘Romantik Komedi’ filminin ikinci serisi için kendisine rol teklif edildiğini belirten Demirel, Kırmızıgül'ün üstlendiği filmde yer almayacağını açıkladı. Oyuncu, ‘Filmin bütçesine göre bana teklif edilen fiyat ancak bahşiş olarak verilir. Hollywood oyuncuları kıdemlendikçe rakamları artar. Bizde de tam tersi" diye konuştu.

ÇELENK DAHA PAHALI
Oyunculuğu bırakacağını açıklayan Demirel, “Bana biçilen değer hakarettir. Cenazelere gönderdikleri çelenkler bile daha pahalı” dedi.

PARA İÇİN FİLMİMDE HİÇ OYNAMASIN
Filmin yapımcısı Murat Tokat ise Demirel için şu sözleri sarf etti: “Ayıp laflar söylemiş. Para için benim projemde oynayacaksa oynamasın.10 bin lira teklif edelim dedik. Neticede başrol oynamayacak. Filmde 4 dakikalık rolü var” ifadesini kullandı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir