13 Mayıs 2003 23:41

Çılgın Çocukların Yeni Oyunu

Çılgın Çocuklar (Spy Kids) serisinin yaratıcısı, beyazperde.com'un favorisi Robert Rodriguez, hazırlamakta olduğu Spy Kids 3-D: Game Over (Oyun Bitti) ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yönetmen, serinin üçüncü filminin tamamen bir bilgisayar oyunu ortamında geçeceğini hatırlatarak, yeni filmin önceki iki filmden farklı olacağının altını çiziyor. "Her film öncekinden daha farklı oluyor. Her birinin farklı bir kimliği var. Kesinlikle ilk iki filmin tekrarı olmayacak..." diyen Rodriguez, James Cameron tarafından geliştirilen 3-D teknolojisinin filme tamamen hakim olacağını ekliyor.Meraklısının zaten yakın takibe aldığı seri, son noktayı hayli ilginç bir finalle koymaya hazırlanıyor. Devamı için tür rehberiniz beyazperde.com'u izlemeye devam edin!
Yorumlar
  • http://www.apple.com/trailers/miramax/spy_kids_3-d/viewingpage.html bu siteden filmin fragmanını izleyebilirsiniz. bence muhteşem olacak. ne kadar ikincisini başarısız bulmuş olsamda, bu film cidden FARKLI olacağa benziyor. inşallah çok beklemeden izleme fırsatı buluruz. YAŞASIN 3-D !!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir